ANA SAYFA ÜRÜNLER REFERANSLAR İLETİŞİM

*** FUARLAR: " AVRASYA AMBALAJ İSTANBUL 2021 "  26. ULUSLARARASI AMBALAJ ENDÜSTRİSİ FUARI, 20 - 23 EKİM 2021, TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ, 12 HOL, STAND NO: 1236, BÜYÜKÇEKMECE -  İSTANBUL - TÜRKİYE ***

 


1976 yılında VARDAL TİCARET olarak başladığımız yolda, kurumsallaşarak 1985 yılından itibaren DOL-MAK A.Ş. şeklinde üretim kapasitemizi arttırdığımız ve geliştirdiğimiz teknolojik ürünlerimiz ile daha da güç kazanarak yolumuza devam etmekteyiz. Seri üretimimizin yanı sıra, müşterinin talepleri doğrultusunda sipariş üzerine makine ve ekipman da üretiyoruz. Türkiye’de ve yurtdışı pazarlarda kozmetik-parfüm sanayii, ilaç ve kimya sanayii, deterjan sanayii ve gıda sanayiinde anahtar teslimi projelerle önemli referanslara sahip bulunmaktayız.

Amacımız; müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek etkin, güvenilir, uluslararası standartlara uygun makina imalat kuruluşu olmaktır.  

Hedefimiz; Müşteri ve çözüm odaklı çalışmak, müşterilerimize söz verilen zamanda ihtiyaçlarına özel hizmet ve ürün sunmaktır. 45 yıllık tecrübemiz ile 40tan fazla ülkeye gıda, kimya, kozmetik, ilaç sanayisine ürettiğimiz paslanmaz çelik ve proseslerimiz ile değer katmaktayız. 

  • Müşteri odaklılık prensibimiz doğrultusunda müşteri memnuniyetini karşılayabilmek için ihtiyaca özel çözümler sunuyoruz.
  • Satış öncesi ve satış sonrası olan tüm süreçlerde müşterilerimizin yanında yer almaktayız.
  • % 100 yerli üretim ile Türk makine ve sanayisinin dünya pazarına tanıtılmasına katkı sağlamaktayız.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!

Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda ihtiyacınıza yönelik doğru çözümü sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. 

Geliştirdiğimiz makinelerimizi bugüne kadar görmemiş, kullanmamış ve dolayısıyla tecrübe etmemişseniz, bir fikir sahibi olmanız ondan sonra tercihinizi yapmanız için kullanıcı memnuniyetine başvurmanızı özellikle tavsiye ediyoruz.

DOLMAK A.Ş.


KURUMSAL ÜYELİKLER

 

İSTANBUL SANAYİ   ODASI

İSTANBUL TİCARET   ODASI

ORTA ANADOLU İHRACATÇI BİRLİKLERİ

AMBALAJ MAKİNECİLERİ DERNEĞİ

ORTAK SATIN ALMA ORGANİZASYONU

 Adres.: Mehmet Akif Ersoy Mah., Barlas Sok.,No:14, Taşoluk,Arnavutköy,  İSTANBUL - TÜRKİYE 

Tel.:  (00 90 212) 682 04 01 - 682 15 09   Faks.: (00 90 212) 682 01 92