Kalite ve Müşteri Memnuniyetinden Taviz Vermeden Yol Alıyoruz

Kalite ve Müşteri Memnuniyetinden Taviz Vermeden Yol Alıyoruz

1976 yılında VARDAL TİCARET olarak başladığımız yolda, kurumsallaşarak 1985 yılından itibaren DOL-MAK A.Ş. olarak üretim kapasitemizi arttırdığımız ve geliştirdiğimiz teknolojik ürünlerimiz ile daha da güç kazanarak yolumuza devam etmekteyiz. Seri üretimimizin yanı sıra, müşterinin talepleri doğrultusunda sipariş üzerine makine ve ekipman da üretmekteyiz. Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda kozmetik-parfüm sanayii, kimya–ilaç sanayii, temizlik ürünleri-deterjan sanayii ve gıda sanayiinde anahtar teslimi projelerle önemli referanslara sahip bulunmaktayız.

Bu hem müşterilerimizin çalışanlarına kullanım kolaylığı getirmekte hem de üretim aşamasında ekipmanlarımızdan maksimum verimi elde etmek için fayda sağlanmaktadır. Yıllardan beri kalite politikasından ödün vermeden çalışan firmamız hem yurt içi hem yurt dışında birçok ülkede teslim ettiğimiz kaliteli ürünlerimiz sayesinde markamız global pazarda önemli bir yer edinmiştir. Ürünlerimiz ile yurtdışı pazarda da ülkemizi temsil etmenin gururunu yaşıyoruz. Rus Cumhuriyetleri, Ukrayna, Türkiye Cumhuriyetleri, Ortadoğu; Kuzey Afrika ülkeleri, Balkanlar ve bazı Avrupa ülkelerindeki ekipmanlarımız basan ile çalışmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında birçok ülkede yapmış olduğumuz projelerin ve satmış olduğumuz makinelerin sorunsuz çalışmalar bizlere güç vermenin yanında referans listemizi her geçen gün daha da arttırmaktadır.

Amacımız; müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek etkin, güvenilir, uluslararası standartlara uygun makina imalat kuruluşu olmaktır.

Hedefimiz; Müşteri ve çözüm odaklı çalışmak, müşterilerimize söz verilen zamanda ihtiyaçlarına özel hizmet ve ürün sunmaktır.

  • 45 yıllık tecrübemiz ile 40’tan fazla ülkeye kozmetik, parfüm, kimya, temizlik ürünleri, ilaç ve gıda sanayisinde ürettiğimiz paslanmaz çelik makine ve proseslerimiz ile değer katmaktayız.
  • Müşteri odaklı prensibimiz doğrultusunda müşteri memnuniyetini karşılayabilmek için ihtiyaca özel çözümler sunuyoruz.
  • Satış öncesi ve satış sonrası olan tüm süreçlerde müşterilimizin yanında yer almaktayız.
  • Yerli üretimimizi mühendis ve teknik kadromuz ile Türk makine sanayisinin dünya pazarına tanıtılmasına katkı sağlamaktayız.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!

Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda ihtiyacınıza yönelik doğru çözümü sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz.

İddia ediyoruz!

Geliştirdiğimiz makinelerimizi bugüne kadar görmemiş, kullanmamış ve dolayısıyla tecrübe etmemişseniz, bir fikir sahibi olmanız ondan sonra tercihinizi yapmanız için kullanıcı memnuniyetine başvurmanızı özellikle tavsiye ediyoruz.

Related Posts
Yanıt Bırakın

E-posta adresiniz üçüncü taraf ile paylaşılmayacaktır. İşaretli alanları doldurmalısınız.

deneme bonusu veren siteler 2024